Dünya Çevre Günü Konferansı "Ekosistemi Onarmanın Sorumluluğu"
04 Haziran 2021 14:00

Dünya Çevre Günü Konferansı "Ekosistemi Onarmanın Sorumluluğu"


Etkinlik 04 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşti

2021 Dünya Çevre Günü'nün teması Ekosistem Onarımı, zarar görmüş ekosistemlerimizi canlandırmak için acil eylem çağrısı yapılıyor.

Ormanlar ve tarım alanlarından tatlı suya, okyanuslara ve kıyılara kadar, Dünya ekosistemlerinin canlılığı ve çeşitliliği, insan refahının temelini oluşturuyor. Ancak bu değerli kaynaklar endişe verici şekilde azalıyor. COVID-19 krizinin de ortaya çıkışı, ekosistem kaybının sonuçlarının ne kadar zarar verici olabileceğini gösterdi.

Hedef dünya çapında ekosistemlerin bozulmasını önlemek, durdurmak ve tersine çevirmek. Yoksulluğun sona ermesi, iklim değişikliğiyle mücadele ve kitlesel bir yok oluşun önlenmesi gibi birçok konuda çözüm olabilecek eylemler için bireylerden, iş dünyasına, hükümetlere kadar herkesin oynayacak önemli bir rolü var.

Dünya Çevre Günü Konferansı, iş dünyasından bu sorumluluğun bilincinde olan önde gelen markaların liderlerinden Ekosistem Onarımı teması ekseninde mesajlarını ileterek bu çağrıya destek olmayı ve farkındalığı arttırmayı arzu ediyoruz.

İş dünyası liderlerini Dünya Çevre Günü Konferansı'nda dinleyin! 4 Haziran 14:00'te başlıyor!

Etkinliği Paylaşın:
TwitterFacebookLinked In

Kayıt

Etkinlik kayıtları kapanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz

Icon