Vincent Avanzi The Power of Words to Enchant the World
29 Ocak 2021 14:00

Vincent Avanzi The Power of Words to Enchant the World


Etkinlik 29 Ocak 2021 tarihinde gerçekleşti

"Kurumsal Şiir", "İleriye Dönük Düşünce" ve "Genius Spot" kavramlarını geliştiren yazar Vincent Avanzi, insan potansiyelini (yaratıcılık / liderlik / ekip oluşturma) geliştirmek ve gelecek için yeni vizyonlar tasarlamak için uluslararası marka çalışmaları yapıyor; ilham verici şiirsel konuşmalar ve etkileşimli konferanslar veriyor.


Dünyayı değiştirmek için sözcükleri değiştirmeye inanan Avanzi, bu webinarda liderlere ve iletişim profesyonellerine sözcüklerin değişimi tetikleyen gücünden bahsederek daha iyi bir geleceğe giden yolda ilham veren konuşmaların nasıl tasarlanması gerektiğini anlatacak.


29 Ocak 2021 tarihinde sınırlı sayıda kişi için düzenlenen ücretsiz webinara şimdi kayıt olun ve Vincent Avanzi ile sözcüklerin değişim yaratan dünyasını keşfedin!


Developing the concepts of "Corporate Poetry", "Forward-Looking Thinking" and "Genius Spot", author Vincent Avanzi conducts international brand studies to develop human potential (creativity / leadership / team building) and design new visions for the future; gives inspirational poetic speeches and interactive lectures.


Believing in changing words to change the world, Avanzi will talk to leaders and communication professionals about the power of words that trigger change and how to design inspiring speeches on the road to a better future.


Register now on the free webinar for limited numbers on 29 January 2021 and discover the transformative world of words with Vincent Avanzi!

Etkinliği Paylaşın:
TwitterFacebookLinked In

Kayıt

Etkinlik kayıtları kapanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz

Icon